Vabilo staršem na delavnice za vedenjsko in čustveno težavne otroke in mladostnike

Spoštovani starši in skrbniki!

Društvo Vzgon organizira sklop izkustveno edukativnih delavnic za starše otrok in mladostnikov z vedenjskimi in čustvenimi težavami, težavami v šoli in odraščanju – potekale bodo v februarju na Jesenicah. Spodaj vam posredujemo njihovo vabilo:

VABILO NA SKLOP 12 BREZPLAČNIH DELAVNIC IZKUSTVENO – EDUKATIVNE DELAVNICE ZA STARŠE VEDENJSKO IN ČUSTVENO TEŽAVNIH OTROK IN MLADOSTNIKOV

KOMU SO DELAVNICE NAMENJENE?

Delavnice so namenjene staršem otrok in mladostnikov z vedenjsko-čustvenimi težavami.

CILJI DELAVNIC:

• iskanje konkretnih rešitev nastalih situacij (delo na konkretnih primerih)
  • starš pridobi informacije glede nastanka in vzdrževanja vedenjskih težav
  • spozna veščine učinkovite komunikacije
  • se vživi v  otrokovo doživljanje
  • pridobi izkušnjo postaviti mejo in vztrajati
  • spozna tehnike za zmanjševanje stresa in vznemirjenosti v družini
  • spozna tehnike za izboljšanje sposobnosti obvladovanja čustev
  • pridobi ustrezne informacije za spodbujanje varne navezanosti otrok
  • spozna veščine za učinkovito reševanje problemov

TERMIN IN LOKACIJA: torki od 16:15 do 18:00, pričetek 11.2.2020 na Jesenicah

IZVAJALKI: Veronika Šuštar, zakonska in družinska terapevtka in Nina Pohar, uni. dipl. socialna delavka, mediatorka

Prijave sprejemamo na tel. številki 031 391 357 ali preko e-pošte info@vzgon.si. Prijave so možne do zapolnitve mest.