Teden otroka na šoli

V tednu otroka, od 7. do 11. oktobra 2019, se na šoli odvijajo različne dejavnosti:

• OTVORITEV TEDNA OTROKA – glasbeno zabavni program
  • LIKOVNI NATEČAJ “NAŠE PRAVICE”
  • STAREJŠI BEREJO MLAJŠIM
  • KARAOKE
  • VRT-NAŠE UČNO OKOLJE
  • Kino: SOSEDSKA NELJUBEZEN
  • PRAVICE OTROK: Obisk kriznega centra Kresnička in predstavitev CSD
    Za učence od 6. do 8. razreda je bil izveden tehnični dan oz. preventivni program »Pravice otrok-odkrivajmo in preprečujmo vse oblike zlorabljanja otrok«, katerega izvajalec je Center za socialno delo Radovljica. Z učenci smo si ogledali Krizni center za mlade-Kresnička, z namenom informiranja in osveščanja otrok o njihovih pravicah, seznanjanju z dejavnostjo te ustanove in delovanjem centra za socialno delo. Socialne delavke so za učence pripravile delavnice o nasilju. V šoli smo nato izdelali še plakat o vrstah nasilja.
  • DRUŽENJE S KNJIŽNIČARKO SILVO
  • MED DVEMA OGNJEMA in VLEČENJE VRVI
    Za zaključek tedna otroka je pri zagovarjanju pravice do zabave učencem OŠ Antona Janše na pomoč priskočil Denis Chorchyp.

Foto utrinki tega tedna: