Utrinki z delovne vzgoje

Skupina PP 3/4/5 SŠ je pri predmetu DV vseskozi aktivna. Nedavno smo zaključili z izdelavo izdelkov za prodajo na novoletnih stojnicah.
Po novoletnih počitnicah smo uredili okolico šole. Pograbili smo listje na travnikih v šolskem parku ter ga odpeljali na deponijo na šolske vrtove.
Nadaljevali smo z vzdrževalnimi deli na kmetiji Mulej, kjer smo pograbili listje pod teraso in očistili staje za konje. Konjem smo izdelali novo steljo, ter pometli hlev.
Danes, v sredo, 22.1.2020, smo začeli izdelovati didaktične pripomočke, ki jih bodo učitelji uporabili pri pouku SP v skupinah PP. Izdelali smo geometrijske like iz vezane plošče ter večni koledar iz lesa in vezane plošče. Učenci so se pri delu zelo potrudili, zato jim izrekam vso pohvalo!