Športna dneva za učence od 5. do 9. razreda

Spoštovani starši!

Zimski športni dan za učence 8. in 9. razreda bomo izvedli v četrtek, 17.2.2022.

Izveden bo na Pokljuki. Organizirani bodo smučarski teki – Rudno polje (karta 2 €) in alpsko smučanje – Šport hotel (karta 12 €). Prevoz bo organiziran s šolskimi kombiji.

Zbor učencev ob 7.45 v šoli. Pred odhodom bodo učenci dobili malico. Prihod v šolo bo do 13.00.

Učenci naj imajo s seboj topla zimska oblačila, rokavice, kapo in po želji tudi malico. Vse dodatne informacije dobite pri razredničarkah ali vodji športnega dne.

Lepo vas pozdravljamo,

Tadej Markelj
vodja športnega dne

Spoštovani starši!

Zimski športni dan bomo izvedli v petek, 18.2.2022.

Izveden bo na Pokljuki. Organizirani bodo smučarski teki – Rudno polje (karta 2 €) in alpsko smučanje – Šport hotel (karta 8 €). Prevoz bo organiziran s šolskimi kombiji.

Lepo vas pozdravljamo,

Tadej Markelj