3. dobrodelni košarkarski turnir Angry Balls – 3. 12. 2022

Po dveh letih premora imamo ponovno možnost, da organiziramo dobrodelni košarkarski turnir za učence Osnovne šole Antona Janše. Vsa zbrana sredstva bomo namenili za  otroke iz socialno šibkejših družin, da se bodo lahko ponovno udeležili različnih oblik šole v naravi.

3. dobrodelni košarkarski turnir bo v telovadnici Osnovne šole Antona Janše potekal v soboto, 3. decembra 2022.

RAZPORED TEKMOVANJA: Več …

Vabimo vas, da se nam pridružite v novi dobrodelni zgodbi, bodisi z materialno ali finančno donacijo. Vaše sodelovanje nam bo v pomoč pri izvedbi turnirja, predvsem pa bo učencem Osnovne šole Antona Janše dalo nove možnosti za obogatitev učnega programa.

Finančne donacije se zbirajo neposredno na poslovni račun Osnovne šole Antona Janše.

• Naslov: Osnovna šola Antona Janše, Kranjska cesta 27a, 4240 Radovljica.
  • TRR: SI56 01302-6030691110.
  • Namen: donacija – košarkarski turnir.

Kontaktna oseba v šoli:

• ga. Marjana Mrak, računovodkinja (04/537-49-13, marjana.mrak@os-antonajanse.si).

Glede materialnih donacij vas prosimo, da nam vašo namero predhodno sporočite. Na ta način bomo lahko zagotovili, da bo donacija primerna za uporabo v šolskem učnem programu ali za izvedbo turnirja.

Za vse dodatne informacije (tudi glede možnosti objave vašega imena in logotipa ter označb v telovadnici) nas lahko kontaktirate na telefon ali e-mail: Goran Modrič, 041 661 320, jeznezoge@gmail.com.

Lep pozdrav,

Košarkarska ekipa Angry Balls