Spletna učilnica v času zaprtja šole

Ker želimo, da se učenje v času zaprtja šol in vrtcev zaradi epidemije koronavirusa ne ustavi popolnoma, pripravljamo spletno učilnico – spletno mesto, preko katerega bodo učitelji pripravili in objavili navodila in naloge za učence posameznih oddelkov. Navodila bomo poskušali prilagoditi tako, da jih bodo učenci lahko opravljali sami oz. s čim manj pomoči.

Do spletne učilnice lahko dostopate s klikom TUKAJ.

Za komunikacijo med starši in šolo predlagamo uporabo e-pošte (naslovi spodaj) ali sporočanja preko e-Asistenta.

Ostanite zdravi!

 

Seznam službenih epoštnih naslovov učiteljev

Ime Priimek Službeni naslov
Ana Juvan ana.juvan@os-antonajanse.si
Ana Kavčič ana.kavcic@os-antonajanse.si
Barbara Berlot barbara.berlot@os-antonajanse.si
Gregor Dovč gregor.dovc@os-antonajanse.si
Gregor Skumavc gregor.skumavc@os-antonajanse.si
Irena Kneževič irena.knezevic@os-antonajanse.si
Janja Urevc janja.urevc@os-antonajanse.si
Januša Marolt janusa.marolt@os-antonajanse.si
Jelena Horvat jelena.horvat@os-antonajanse.si
Katarina Umnik katarina.umnik@os-antonajanse.si
Katja Stamenkovič katja.stamenkovic@os-antonajanse.si
Kristina Slanc kristina.slanc@os-antonajanse.si
Maja Pavšič maja.pavsic@os-antonajanse.si
Maja Odar maja.odar@os-antonajanse.si
Manica Pisek manca.pisek@os-antonajanse.si
Martina Golc martina.golc@os-antonajanse.si
Mateja Šporn Valenčič mateja.sporn@os-antonajanse.si
Miro Fekonja miro.fekonja@os-antonajanse.si
Nataša Modrič natasa.modric@os-antonajanse.si
Neža Jus neza.jus@os-antonajanse.si
Nina Kristanc nina.kristanc@os-antonajanse.si
Peter Kolman peter.kolman@os-antonajanse.si
Sabina Klemenčič sabina.klemencic@os-antonajanse.si
Saša Jalen sasa.jalen@os-antonajanse.si
Suzana Špendal suzana.spendal@os-antonajanse.si
Tadej Markelj tadej.markelj@os-antonajanse.si
Tadeja Štular tadeja.stular@os-antonajanse.si
Tadeja Rozman Peternel tadeja.rozman@os-antonajanse.si
Vilma Stubelj vilma.stubelj@os-antonajanse.si
Špela Volk spela.volk@os-antonajanse.si

Delite vsebino:
Email this to someonePrint this pageShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
(Skupno 2.205 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost