Športna dejavnost

Osnovna šola Antona Janše je zelo športno usmerjena. Učenci in učenke vadijo v različnih športnih aktivnostih. Redno se udeležujejo tekmovanj v atletiki, nogometu, košarki, badmintonu, plavanju, namiznem tenisu, kjer dosegajo zelo dobre rezultate. Vsak leto imamo kakšnega državnega in več področnih prvakov.

Vsako leto organiziramo državno prvenstvo v badmintonu za učenke OŠPP. Smo vsakoletni organizatorji področnega prvenstva v badmintonu in namiznem tenisu, več let smo bili organizatorji področnega prvenstva v malem nogometu. Skladno z dogovori z regijskimi OŠPP pa organiziramo tudi državno prvenstvo v atletiki za učence in učenke OŠPP.

Za vse te uspehe so zaslužni učenci in učenke ter vsi zaposleni na šoli, ki so na kakršenkoli način prispevali k vadbi in organizaciji.

atletika 1  atletika 2  atletika 3  kosarka  namizni tenis  badminton