Urejanje šolskega parka

V petek, 1. junija 2018, so učenci združenih skupin PP 3/4/5 SŠ in PP 3/4 MŠV v okviru delovne vzgoje naložili, prepeljali, nasipali in poravnali zemljo, ki je manjkala na zelenici v šolskem parku po gradbenem posegu iz lanskega leta, ko so delavci na novo položili cevi za drenažo. Pridružil se nam je učenec iz 8.r., ki je bil zelo uporaben in koristen.
Porabili in poravnali smo vso zemljo, za katero se je izkazalo, da je je dovolj.
Vzporedno s tem je druga skupina učencev pokosila travo na travnikih pred šolskim  parkiriščem in šolo. Učenci si zaslužijo vso pohvalo. Zopet so dokazali, da zmorejo kvalitetno opraviti tudi takšna dela.