Brezplačne počitniške delavnice na Bledu in v Bohinju

Triglavski narodni park vabi na brezplačne zimske počitniške delavnice, ki bodo potekale na Bledu in v Bohinju.

19. 2. 2024-22. 2. 2024

Infocenter Triglavska roža Bled
Medgeneracijski center Vezenine Bled
Center TNP Bohinj, Stara Fužina

Iz TNP sporočajo: “Človeške mladiče, ki se med zimskimi počitnicami ne bodo podili po zasneženih ali kopnih bregovih, vabimo na brezplačne otroške počitniške delavnice v Infocenter Triglavska roža Bled in Medgeneracijski center Vezenine Bled ter v Center Triglavskega narodnega parka Bohinj.

Prosimo, da se na vsako delavnico prijavite po elektronski pošti ali po telefonu (v času, ko so centri odprti) vsaj en dan pred posamezno delavnico do 12. ure:

• za Bled (obe lokaciji): na info.trb@tnp.gov.si ali 04 5780 205 (vsak dan od 8.00 do 16.00)
  • za Bohinj: na info.bohinjka@tnp.gov.si ali 04 5780 240 (od ponedeljka do petka od 9.00 do 15.00)

Otroci, mlajši od 6 let, naj bodo v spremstvu odrasle osebe. Število mest je omejeno.”

Več na povezavi.